شرایط استفاده از خدمات سامانه هوشمند مدیر اینستا

۱- سامانه هوشمند مدیر اینستا تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است، تحت هیچ شرایطی به صفحاتی که قوانین ایران را نقض کنند خدمات ارایه نخواهد کرد و در صورت مشاهده بلافاصله اکانت از سامانه هوشمند مدیر اینستا حذف خواهد شد.
۲- سامانه هوشمند مدیر اینستا گروه نرم افزاری جدایی از اینستاگرام است به همین دلیل هیچ مسئولیتی در قبال تصمیمات و سیاست گزاری های اینستاگرام نمی پذیرد.
۳- اینستاگرام استفاده از ربات را مورد قبول نمی داند، سامانه هوشمند مدیر اینستا هیچ مسئولیتی نسبت به بسته شدن اکانت ها قبول نمی کند اگرچه که سامانه هوشمند مدیر اینستا بیش از ۲ سال فعالیت موردی مشاهده نکرده است.
۴- اینستاگرام ممکن است به دلیل محتوایی که در اکانتتان منتشر می کنید، اکانتتان را مسدود نماید و این مورد هیچ ارتباطی به استفاده از ربات نخواهد داشت.
۵- سامانه هوشمند مدیر اینستا توسط متخصصین تست نفوذ شده و ایمن می باشد، امکان هک شدن اکانت ها در سامانه هوشمند مدیر اینستا وجود ندارد، برای بالابردن امنیت خود همیشه از آنتی ویروس و رمز های ایمن و سخت استفاده کنید، مسئولیت نگهداری از رمز عبور شما بر عهده خودتان می باشد.
۶- کاربر ملزم به رعایت قوانین و توصیه های امنیتی داخل سایت از قبیل سرعت مناسب اکانت اینستاگرام، عدم فعالیت در اکانت در زمان فعالیت ربات می باشد.

* استفاده از سامانه هوشمند مدیر اینستا به منزله‌‌ی قبول قوانین می باشد.
* در صورت بروز مشکل از سمت اینستاگرام کنار شما خواهیم بود ولی بدیهی است هیچ مسئولیتی نسبت به تصمیمات اینستاگرام قبول نخواهیم کرد.